03 sierpnia – XXII Niedziela Zwykła

W tym tygodniu:

1. Od dzisiejszej niedzieli będzie wznowiona adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.30, koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 10.30, również będzie wznowiona niedzielna Msza Św. o godz. 18.00.

2. W poniedziałek rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. inaugurująca będzie odprawiona o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji szkoły do wspólnej modlitwy.

3. Święto Narodzenia NMP – piątek 8 września, Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

4. 39. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Nasza Parafia to drugi przystanek pielgrzymki, mile widziane produkty spożywcze, aby ugościć pielgrzymów, (szczególnie coś słodkiego i owoce będzie można dostarczyć w sobotę na plebanię do godz. 11.00). Zakończenie pielgrzymki Mszą św. o godz. 18.00 w Krypnie.

5. 10 września (niedziela) po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

6. Nowy numer Rycerz i Rycerzyk w zakrystii.

  7. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne. Dzisiejsze ofiary będą przeznaczone na remont schodów. W następną niedzielę ofiary do puszki, przed kościołem, będą zbierane na pomoc dla dwuletniej Oli Warelis z Zalesia, która wymaga kosztownej operacji serca.

  8. Sprzątanie kościoła ( po wyjściu pielgrzymów o godz. 15.00)

  - Joanna Żemierowska

  - Bożena Sokólska

  - Magdalena Sokólska

  - Agnieszka Borowska

  - Anna Szczepańska