1. 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. inaugurująca będzie odprawiona o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji szkoły do wspólnej modlitwy. W tym dniu będziemy obchodzić też 82. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwach polecajmy tych, co oddali życie w obronie wolności i naszej Ojczyzny.

2. 3 września przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby Bożej.

4. I piątek miesiąca, odwiedziny chorych i osób starszych od godz. 9.00. Msza Św. o godz. 18.00, spowiedź od godz. 17.30.

5. I sobota miesiąca, dzień modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.

6. 4 września o godz. 11.00 w Archikatedrze Białostockiej odbędzie się ingres nowego metropolity Abp. Józefa Guzdka.

7. 37. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 4 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. (znaczek pielgrzymkowy będzie można nabyć na trasie, koszt 5 zł). Nasza Parafia to drugi przystanek pielgrzymki, mile widziane produkty spożywcze, aby ugościć pielgrzymów, (szczególnie coś słodkiego i owoce będzie można dostarczyć w sobotę na plebanię do godz. 11.00). Zakończenie pielgrzymki Mszą św. o godz. 18.00 w Krypnie.

8. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca, będziemy także świętować Dożynki w naszej parafii oraz będziemy gościć pielgrzymów, którzy uczestniczyli w 35 pielgrzymce na Jasną Górę, procesja Eucharystyczna po Mszy Św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam parafian oraz pielgrzymów do wspólnej modlitwy dziękczynnej. (po Mszy św. trochę atrakcji w ogrodach J). Od tej niedzieli będzie wznowiona Msza Św. o godz. 18.00.

9. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwości w minionym tygodniu.

Sprzątanie kościoła ( po wyjściu pielgrzymów o godz. 15.00)

- Teresa Markowska

- Aniela Winnicka

-Małgorzata Dembicka

- Katarzyna Przybyłek

- Alicja Popławska