W tym tygodniu:

  1. Jutro będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św.. Jutro również przypada 102 rocznica Bitwy warszawskiej. Cudu nad Wisłą. W naszych modlitwach pamiętamy o naszej Ojczyźnie.
  2. Wspomnienie św. Jacka, prezbitera – 17.08. (środa).
  3. Wspomnienie św. Bernarda, Opata, Doktora Kościoła – 20.08. (sobota).
  4. W następną niedzielę będziemy świętować Dożynki Gminne w naszej Parafii, uroczysta Msza św. będzie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam. Dalsza część uroczystości odbędzie się w Gniłej od 14.00 do 22.30 na którą zaprasza Wójt naszej Gminy. (Szczegóły w oddzielnym komunikacie).
  5. Bóg zapłać za składane ofiary indywidualnie oraz na konto parafialne. Ofiary złożone dziś do puszki (przed kościołem) będą przeznaczone na Archidiecezjalne Radio I.


Ogłoszenie diecezjalne

38.   Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 3 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane będą w poszczególnych parafiach naszej Archidiecezji. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Agnieszka Żemierowska

- Jerzy Żemierowski

- Zbigniew Adamski

- Alicja Tołoczko

- Grażyna Orłowska