1. Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, Prezbitera i Męczennika – 14 sierpnia (poniedziałek). Jest to dzień modlitewnej pamięci o poległych w obozach i więzieniach.
  2. We wtorek 15 sierpnia, będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy św.. W tym dniu przypada 103 rocznica Bitwy warszawskiej. Cudu nad Wisłą. W naszych modlitwach pamiętamy o naszej Ojczyźnie.
  3. Wspomnienie św. Jacka, prezbitera – 17.08. (czwartek).
  4. W następną niedzielę będziemy świętować Dożynki Gminne w naszej Parafii, uroczysta Msza św. będzie odprawiona o godz. 12.00. Serdecznie zapraszam. Dalsza część uroczystości odbędzie się w Gniłej od 15.00 do 23.30 na którą zaprasza Wójt naszej Gminy. (Szczegóły w oddzielnym komunikacie).
  5. Bóg zapłać za składane ofiary indywidualnie oraz na konto parafialne. Ofiary złożone 15 sierpnia do puszki (przed kościołem) będą przeznaczone na Archidiecezjalne Radio I. 103,3 FM.


Ogłoszenie diecezjalne

39.   Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 9 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy przyjmowane będą w poszczególnych parafiach naszej Archidiecezji. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00 z udziałem grup pielgrzymkowych z całej Archidiecezji.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Katarzyna Adamska

- Agnieszka Biełaga

- Janina Adamska

- Mariola Toczydłowska

- Beata Lenczewska