1. 1 września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. inaugurująca będzie odprawiona o godz. 8.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pracowników administracji szkoły do wspólnej modlitwy. W tym dniu będziemy obchodzić też 83. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwach polecajmy tych, co oddali życie w obronie wolności i naszej Ojczyzny.

2. 3 września przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

3. I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby Bożej.

4. I piątek miesiąca, odwiedziny chorych i osób starszych od godz. 9.00. Msza Św. o godz. 8.00 i 18.00, spowiedź od godz. 17.30.

5. I sobota miesiąca, dzień modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.

6. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca, procesja po Mszy św. o godz. 11.00. Od tej niedzieli będzie wznowiona adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.30, koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 10.30, również będzie wznowiona niedzielna Msza Św. o godz. 18.00.

7. 4 września (niedziela) po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.

8. 38. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 3 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry. Serdecznie zapraszamy do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Nasza Parafia to drugi przystanek pielgrzymki, mile widziane produkty spożywcze, aby ugościć pielgrzymów, (szczególnie coś słodkiego i owoce będzie można dostarczyć w sobotę na plebanię do godz. 11.00). Zakończenie pielgrzymki Mszą św. o godz. 18.00 w Krypnie.

9. Spotkanie przedstawicieli KGW odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszam.

10. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe.

Sprzątanie kościoła ( po wyjściu pielgrzymów o godz. 15.00)

- Andrzej Kusio

- Zdzisław Szaciłowski

- Urszula Toczydłowska

- Alina Dudzińska