1. Jutro 26.08 - Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msza św. o godz. 9.00.

2. Wspomnienie św. Moniki – 27.08.

3. Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła – 28.08.

4. Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – 29.08.

5. 1 września będziemy obchodzić 80. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwach polecajmy tych, co oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.

6. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca, procesja po Mszy Św. o godz. 11.00. Od tej niedzieli będzie wznowiona Masza Św. o godz. 18.00. ofiary zbierane w tym dniu będą przeznaczone na prace remontowo-budowlane.

7. Również w następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymów, którzy podążali w tym roku na Jasną Górą (pieszo i w Grupie Złotej). Po Mszy Św., o godz. 11.00 zapraszam na ognisko także parafian.

8. W Poniedziałek 2 Września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. będzie odprawiona o godz. 8.00. Zachęcam dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w czystości serca wejść w ten nowy rok nauki i pracy dydaktycznej.

9.   35. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry.   Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy w zakrystii. Tradycyjnie pielgrzymi będą odpoczywać na terenie naszej parafii, mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania i ugościmy pielgrzymów – szczegółowe informacje w następną niedzielę.  

    Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

    - Agnieszka Wojtecka

    - Wiktoria Kalinowska

    - Bernadeta Adamska

    - Marek Markowski