1. We wtorek z Białegostoku wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, proszę o modlitwę byśmy szczęśliwie dotarli do celu. Można się jeszcze zapisać do Grupy Złotej, polecając pielgrzymom swoje intencje. Od 30 lipca do 12 sierpnia posługę kapłańską w naszej parafii będzie pełnił neoprezbiter ks. Adam Mariański.

2. Rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcam do wstrzemięźliwości od alkoholu.

3. I czwartek miesiąca – Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

4. I piątek miesiąca – Mszy św. o godz. 18.00.

5. I sobota miesiąca.

6. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca – procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00.

7. W miniony poniedziałek, w Urzędzie Marszałkowskim, została podpisana umowa dotycząca prac termomodernizacji naszej świątyni. (Ofiary w pierwsze niedziele miesiąca przeznaczone będą na prace remontowe).

8. 18 sierpnia w naszej parafii świętować będziemy Dożynki Gminne, Msza Św. będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 12.00, dalsze świętowanie będzie miało miejsce we Wsi Gniła. Już dziś serdecznie zapraszam parafian i mieszkańców naszej Gminy.

9.Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Urszula Pigiel

- Łucja Mudzińska

- Małgorzata Kaliszewska

- Katarzyna Kulikowska