05 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

- W dniu dzisiejszym przeżywamy niedzielę misyjną jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przed kościołem zbierane są ofiary na misje – Ad Gentes.

W tym tygodniu:

 1. We środę 8 marca przypada Dzień Kobiet, szczególnie w modlitwie chciejmy pamiętać o wszystkich paniach.
 2. Spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem odbędzie się w następną niedzielę 12 marca po Mszy Św. o godz. 18.00.
 3. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00.
 4. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. W następną niedzielę złożone ofiary będą przeznaczone na budowę ołtarza Matki Bożej Miłosierdzia w Białostockiej Katedrze . Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. Nowy numer Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej dostępny jest w zakrystii.

Ogłoszenia diecezjalne

 1. Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej serdecznie zaprasza na rekolekcje wielkopostne dla Związków Niesakramentalnych, które odbędą się w dniach 9 i 10 marca 2023 r. (czwartek i piątek). Msza Święta z nauką rekolekcyjną będzie odprawiana o godz. 17:30 w starym kościele Farnym. Rekolekcje na temat "Miłość pomimo..." wygłosi ks. Dominik Budzicki. W piątek po Eucharystii spotkanie integracyjne w sali za Katedrą.
 2. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza pracowników świata medycznego na Rekolekcje Wielkopostne do Domu Księży Werbistów przy ul. Zambrowskiej 24 w Kleosinie w dniach 10-11-12 marca br. Na rekolekcje zapraszamy środowisko medyczne i niemedyczne związane ze Służbą Zdrowia. Rozpoczną się w piątek 10 marca o godz. 18.00 w kaplicy Domu Księży Werbistów w Kleosinie.

Dziękuję za sprzątanie kościoła

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

 1. Teresa Szumska
 2. Beata Adamska
 3. Bożena Piekarska
 4. Justyna Winnicka