W tym tygodniu:

  1. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, zapraszam dziś na Mszę Św. o godz. 18.00, po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” w dniu dzisiejszym można uzyskać odpust zupełny.
  3. W poniedziałek 6 czerwca – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, II dzień świąt Zesłania Ducha Św.
  4. W czwartek 9 czerwca – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Wspólne modlitwy kapłanów naszej Archidiecezji będą miały miejsce w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce o godz. 14.00.
  5. W sobotę 11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.
  6. W następną niedzielę 12 czerwca – przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  7. W następną niedzielę, w naszej Parafii odbędzie się dzień skupienia Czcicieli Miłosierdzia Bożego, gościć będziemy Wspólnotę Apostolstwa Miłosierdzia Bożego z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z Białegostoku, rozpoczęcie o godz. 10.30 (Koronka do Bożego Miłosierdzia z adoracją i Mszą Św. godz. 11.00), oraz Agapa w ogrodach. Serdecznie zapraszam.
  8. Zapraszam na nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

- Jolanta Dybko

- Anna Cylwik

- Wiesława Suszczyńska

- Wioleta Adamska

Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa z pamięcią w modlitwie.