- Dziś przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

- Dziś odbywa się liczenie wiernych (dominicantes i communicantes).

  1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, (różaniec prowadzony będzie przez mieszkańców poszczególnych wsi, jak w ubiegłym tygodniu). Serdecznie zapraszam.
  2. Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera – 13 października. (czwartek).
  3. Dzień Edukacji – 14 października (piątek). Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
  4. Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła – 15. października (sobota).
  5. Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe. Wypominki w naszej parafii będą 2, 3 listopada o godz. 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. w intencji wymienianych w wypominkach.
  6. Kompleksowe porządki na cmentarzu odbędą się w sobotę 22 października, zachęcam i proszę o indywidualne uporządkowania nagrobków naszych bliskich. Natomiast w sobotę 15 października na godz. 9.00 planowane jest przycięcie drzew przy drodze na cmentarz. Osoby, które dysponują czasem proszę o pomoc, szczególnie zapraszam naszych strażaków (mile widziane narzędzia do tego potrzebne).
  7. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania.
  8. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne.
  9. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku, zwróciło się z prośbą do naszej Parafii o zorganizowanie zbiórki płodów rolnych (ziemniaki, kapusta, marchew itp.). Odbiór darów odbędzie się 18 października.
  10. Nowy numer ,,Drogi Miłosierdzia,, dostępny jest przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Anna Roszkowska

- Bernadeta Adamska

- Agnieszka Adamska

- Edyta Modzelewska