1. Wspomnienie św. Moniki – 27.08.

2. Wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła – 28.08.

3. Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela – 29.08.

4. 1 września będziemy obchodzić 79. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. W modlitwach polecajmy tych, co oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.

5. Następna niedziela będzie pierwszą miesiąca, procesja po Mszy Św. o godz. 11.00. Od tej niedzieli będzie wznowiona Masza Św. o godz. 18.00.

6. Również w następną niedzielę będziemy obchodzić dożynki w naszej parafii dziękując Panu Bogu za tegoroczne plony a także będziemy gościć w naszej parafii pielgrzymów, którzy podążali w tym roku na Jasną Górą (pieszo i w Grupie Złotej). Po Mszy Św., o godz. 11.00 serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania wszystkich parafian przy wspólnym ognisku. ( będą kiełbaski i coś jeszcze…).

7. W Poniedziałek 3 Września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Św. będzie odprawiona o godz. 8.00. Zachęcam dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli do skorzystania z sakramentu pokuty, aby w czystości serca wejść w ten nowy rok nauki i pracy dydaktycznej.

8. 7 września przypada pierwszy piątek miesiąca. Od tego piątku chciałbym odwiedzać osoby starsze i chore z Komunią Świętą w każdy pierwszy piątek miesiąca. Proszę o zgłaszanie takich osób w zakrystii lub telefonicznie.

9.   34. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 8 września br. o godz. 7.00 sprzed Białostockiej Katedry.   Serdecznie zapraszamy wszystkich do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. Zapisy w zakrystii.

    Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

    - Barbara Ignatowska

    - Iwona Ignatowska

    - Krystyna Łukaszewicz

    - Nadzieja Wojtecka