Niedziela Zmartwychwstania 2023

  1. Dziś Wigilia Paschalna z procesją Rezurekcyjną o godz. 22.00.
  2. Jutro pierwszy dzień świąt Wielkanocnych Msze św. o godz. 8.30 i 11.00. W drugi dzień świąt, Poniedziałek Wielkanocy, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00 ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Pastorano – Katechetyczne .
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez osiem dni ( oktawa ).
  4. W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Miłosierdzia Bożego - odpust w naszej parafii i jednocześnie wizytację kanoniczną, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00

- Głowna Msza św. pod przewodnictwem Abp. Józefa Guzdka zostanie odprawiona o godz. 8.30 z procesją eucharystyczną, po tej Mszy św. odbędzie się spotkanie Arcybiskupa z grupami i wspólnotami naszej parafii, wszystkich zapraszam do licznego udziału. O godz. 11.00 Arcybiskup udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Od godz. 13.00 Festyn Wielkanocne Pogorzałki, Bieg dzieci, prezentacja Kół Gospodyń Wiejskich, atrakcje dla dzieci i starszych. Festyn odbędzie się przy szkole w Pogorzałkach, Serdecznie zapraszam.

5. W następną niedziele ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na potrzeby Caritas archidiecezjalną

6. Bóg zapłać wszystkim zaangażowany w przygotowanie tegorocznych świąt. Dziękuję za pracę przy dekoracji naszej świątyni, ministrantom za oprawę liturgiczną, chórowi, wszystkim którzy włączyli się w adorację.

    Życzę Wszystkim Parafianom i Gościom aby Zmartwychwstały Chrystus nieustannie towarzyszył w Waszej codzienności. Radosnych świąt.