1. Jutro 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 8.30, 11.00, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się procesja na cmentarzu. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego seminarium w Białymstoku, przed kościołem i na cmentarzu odbędzie się kwesta na remont kaplicy pogrzebowej przy naszej świątyni.
  2. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada, Msze św. o godz. 9.00 z Jutrznią żałobną za zmarłych parafian, o godz. 18.00 z Nieszporami żałobnymi w intencji wymienianych w wypominkach.
  3. We wtorek i środę modlitwa wypominkowa o godz. 17.00 i Msza św. o godz. 18.00 z Nieszporami żałobnymi.
  4. Wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa (4.11).
  5. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.
  6. I piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00, Msza św. o godz. 18.00.
  7. I sobota miesiąca.
  8. W niedzielę (7.11) rozpocznie się w Bazylice Archikatedralnej w Białymstoku Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  9. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace inwestycyjne.
  10. Ukazał się listopadowy numer "Dróg Miłosierdzia". Zapraszamy do lektury nowego numeru "Dróg Miłosierdzia", w którym podjęte zostały tematy, którymi aktualnie żyje Kościół. Z rozmowy z bp. Henrykiem Ciereszko możemy dowiedzieć się, co papież Franciszek mówił do polskich biskupów podczas październikowej wizyty Ad limina Apostolorum. Polecamy również materiały informujące o rozpoczętym w październiku w całym Kościele synodzie, który aktualnie wchodzi w etap diecezjalny i parafialny. Zachęcamy również do przeczytania artykułów: "Święci. Orędownicy u kogo i za kim?", "Pogrzeb dziecka utraconego" oraz "Pomoc Caritas na granicy".

Podziękowania

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w miesiącu październiku uczestniczyli w nabożeństwie różańcowym w naszej świątyni.

    Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła i plebanii

    Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

    - Irena Storonowicz

    - Piotr Buczyński

    - Marzena Rybołowicz

    - Alina Suszczyńska