Dziś po Mszach św., przed kościołem będą zbierane ofiary do puszki na pomoc w leczeniu Oli, która urodzi się z wadą serca i będzie potrzebowała pilnej operacji serca w Niemczech. (rodzina pochodzi z terenu naszej gminy).

  1. W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenna przed Uroczystością codziennie po nabożeństwie majowym.
  2. W następną niedzielę o godz. 11.00, dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Polecajmy te dzieci ich rodziców i rodziców chrzestnych w naszych modlitwach, aby Chrystus Eucharystyczny był nieustanie obecny w ich życiu.  
  3. Próby przed I Komunią św. w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 16.00, spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 17.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne.
  5. Bóg zapłać za wszelką życzliwość i pomoc w minionym tygodniu. Szczególnie za uporządkowanie świątyni i terenu wokół, rodzicom dzieci, które w przyszłą niedzielę przystąpią do I Komunii św.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Jerzy Żemierowski

- Zbigniew Admski

- Alicja Tołoczko

- Wioleta Radziszewska

- Paweł Adamski

Ogłoszenia diecezjalne:

  1. Z racji trwającej epidemii Piesza Pielgrzymka Kobiet do Świętej Wody w sobotę 22 maja br. nie odbędzie się w formie zorganizowanej. Msza św. dla osób pielgrzymujących indywidualnie tego dnia będzie sprawowana w Sanktuarium o godz. 18.00.
  2. W niedzielę 23 maja o godz. 19:30 podczas Mszy Świętej Akademickiej w Archikatedrze Białostockiej rozpocznie się duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie 2023r. Zapraszamy wszystkich młodych do udziału w tej modlitwie, która przybierze cykliczny wymiar. Każdy 23 dzień miesiąca będzie ogólnopolskim dniem modlitwy za ŚDM w Lizbonie.
  3. W trwającym Roku Rodziny Amoris Laetitia, Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich wiernych na Archidiecezjalne Rekolekcje dla Rodzin. Odbędą się one w dniach 21-23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, a poprowadzi ks. Adam Ciereszko. Motywem przewodnim tych dni będzie odkrywanie "Radości miłości" w realizacji naszych powołań i miejsca w życiu rodzinnym. Program rekolekcji: 21 V (piątek) g. 19:30 konferencja i modlitwa za rodziny 22 V (sobota) g. 19:30 konferencja, modlitwa o Ducha Świętego dla naszych rodzin, możliwość spowiedzi 23 V (niedziela) g. 15:00 Eucharystia.