28 kwietnia – V Niedziela Wielkanocna

W tym tygodniu:

  1. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy – 29 kwietnia, poniedziałek.
  2. Wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła – 2 maja, wtorek.
  3. 3 maja (piątek) Uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej Ojczyzny.  Msze św. o godz. 8.30, 11.00. ( nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 ). W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny osób starszych i chorych od godz. 9.00
  5. W sobotą - Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków oraz hutników, pamiętajmy o naszych strażakach w modlitwie. W następną niedzielę 5 maja w naszej parafii, podczas Mszy Św. o godz.11.00, będziemy gościć Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej Gminy, którzy będą obchodzić święto ku czci św. Floriana.
  6. I niedziela miesiąca Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. W tym dniu ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na spłatę remontu schodów.
  7. W sobotę 4 maja o godz. 8.00 z Białegostoku wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, ponownie chcemy ugościć pielgrzymów ok. godz. 13.00 przy naszym kościele. Wszelkie produkty będzie można dostarczyć na plebanię w sobotę od godz. 9.30.
  8. I Komunia Św. dzieci naszej parafii odbędzie się w niedzielę 12 maja o godz. 11.00. spowiedź dzieci i rodziców w sobotę 11 maja o godz. 17.00.
  9. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, w każdą niedzielę i 3 maja po Mszy o godz. 8.30, serdecznie zapraszam.
  10. Dziękuję za wszelką życzliwość, pomoc i ofiarność w minionym tygodniu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i na godz. 14.00 w sobotę (po wyjściu pielgrzymów), zapraszam:

- Tadeusz Kupiec

- Halina Matysiewicz

- Ewa Kitlas

- Ryszard Śliwowski