17 marca – V Niedziela Wielkiego Postu

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszam.

W tym tygodniu:

 1. We wtorek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu imieniny obchodzi Arcybiskup Józef Guzdek, Metropolita Białostocki. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.
 2. Rekolekcje Wielkopostne (czwartek, piątek, sobota), Msze Św. o godz. 9.00, 18.00. Przybędą kapłani z sąsiednich parafii, aby posługiwać w konfesjonale. Spowiedź o godz. 9.00 i 18.00. Nauki rekolekcyjne wygłosi Ojciec Janusz Siwicki OFMConv z klasztoru Franciszkanów ze Skarżyska-Kamiennej. Rekolekcje dla uczniów naszej szkoły we czwartek o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam.
 3. We czwartek odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej o godz. 19.00.
 4. Odwiedziny osób chorych i starszych w piątek (22 marca) od godz. 10.30, proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie.
 5. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 18.00 z kościoła na cmentarz. Zachęcam do zabranie ze sobą lampionów lub zniczy.
 6. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy Św., o godz. 11.00 poświęcenie palm i rozpoczęcie procesją przy kapliczce Matki Boże Fatimskiej.
 7. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 8. Dobiega końca remont schodów przy naszej świątyni, od strony zakrystii możliwe już jest korzystanie z podjazdu dla wózków i osób niepełnosprawnych.
 9. W tym roku Wigilia Paschalna (Wielka Sobota) o godz. 19.00, Procesja Rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6.00.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 10.30 (wyjątkowo z racji na rekolekcje).

 1. Magdalena Dobrzyńska
 2. Anna Wasiluk
 3. Anna Chilińska
 4. Hanna Zadykowicz