Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszam.

W tym tygodniu:

 1. Rekolekcje Wielkopostne (czwartek, piątek, sobota), Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00. Przybędą kapłani z sąsiednich parafii, aby posługiwać w konfesjonale. Spowiedź o godz. 9.00 i 18.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Kapica Ojciec duchowny naszego seminarium. Serdecznie zachęcam i zapraszam. Rekolekcje dla uczniów naszej szkoły we czwartek o godz. 11.00.
 2. We czwartek odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam.
 3. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 18.00 z kościoła na cmentarz. Zachęcam do zabranie ze sobą lampionów lub zniczy.
 4. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy Św., o godz. 11.00 rozpoczęcie procesją przy kapliczce Matki Boże Fatimskiej.
 5. Spotkanie wszystkich ministrantów odbędzie się w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
 6. Odwiedziny osób chorych i starszych w Wielki Piątek (6 kwietnia) od godz. 10.00, proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie.
 7. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Obecnie trwają prace przy przebudowie drogi między kościołem a plebanią.
 8. Nasza Parafia i Koło Gospodyń Wiejskich z Pogorzałk ZAPRASZAJĄ na kiermasz ciast i dekoracji Wielkanocnych dnia 2 kwietnia (Niedziela Palmowa) po Mszach św. o godz. 8.30 i 11.00 przed kościołem, dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na potrzeby rehabilitacyjne Hani z Białegostoku.

  

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 10.30 (wyjątkowo z racji na rekolekcje).

 1. Marzena Ciołko
 2. Stanisława Zalewska
 3. Wanda Kulesza
 4. Wiesława Dąbrowska
 5. Marzena Kitlas