18 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu

W tym tygodniu:

  1. Czwartek 22  lutego – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  2. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00. Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
  3. Przy wyjściu z kościoła znajdują się skarbonki Jałmużny Wielkopostnej.
  4. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne, przed kościołem do puszki będą zbierane na misje - Ad Gentes. Jest to dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

Dziękuję za sprzątanie kościoła

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

- Urszula Lebiedzińska

- Małgorzata Wilczewska

- Wiesław Dąbrowski

- Wioleta Szczytko

- Anna Polińska

Ogłoszenie Diecezjalne:

  1. Trwa nabór na rok szkolny 2024/2025 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły w ramach dni otwartych, które odbędą w soboty: 24 lutego i 16 marca 2024 roku w godzinach 10:00-13:00. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie, a najpilniejsi uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego!

Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej www.szkola-katolicka.pl lub na plakacie.

  1. Archidiecezjalna rozgłośnia „Radio i” zaprasza do udziału w wielkopostnych nabożeństwach i rekolekcjach na radiowej antenie. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 19:30 i 21:30, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 21:30. W niedziele wielkopostne godz. 15:15 i 21:15 można będzie uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych, które poprowadzi werbista o. Henryk Ślusarczyk. Zapraszamy do słuchania „Radia i” na częstotliwości 103,3 FM w Białymstoku oraz 90,9 FM w Mońkach.