11 lutego – VI Niedziela Zwykła

- W dniu dzisiejszym obchodzony jest 32 Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach polecajmy wszystkich dotkniętych rozmaitymi chorobami.

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się potaknie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

  1. 14 lutego Środa Popielcowa, rozpoczniemy Wielki Post. Msze Święte z poświęceniem popiołu i posypaniem głów o godz.: 9.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły. Niech będzie to czas pokuty, modlitwy, udziału we Mszach Świętych, Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach, oraz pełnienia uczynków miłosierdzia. Przed kościołem do puszki będą zbierane ofiary na pomoc Ukrainie.
  2. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki po Mszy Św. o godz. 18.00, Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30.
  3. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych odbędą się w dniach 21, 22, 23 marca, Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Nauki rekolekcyjne wygłosi Ojciec Janusz Siwicki OFMConv z klasztoru Franciszkanów ze Skarżyska-Kamiennej.
  4. 15 lutego – czwartek - przypada 49 rocznica śmierci bł. ks. Michała Sopoćki. W tym dniu szczególnie módlmy się o jego kanonizację.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary indywidualnie oraz na konto parafialne.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

1. Agnieszka Dąbrowska

2. Beata Dawidko

3. Bernadeta Bruszewska

4. Karolina Fruzińska

5. Iwona Dąbrowska