Dziś przypada XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki do puszki na „Solidarni z Kościołem Prześladowanym”.

  1. Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – (9.11).
  2. 11 listopada (środa), będziemy przeżywać 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękujmy Panu Bogu za wolność i niepodległość. Wspomnijmy w modlitwie Tych wszystkich, co zginęli za naszą Ojczyznę i módlmy się o pokój. Msze Św. o godz. 8.30 i 11.00.
  3. Wspomnienie Św. Marcina z Tours (11.11).
  4. Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika (12.11).
  5. Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski (13.11).
  6. Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej (16.11). W związku z tą uroczystością w naszej parafii w dniach 14, 15, 16 listopada będziemy przeżywać Czterdziestogodzinne Nabożeństwo (w związku pandemią z ograniczeniami). Msze Św. będą odprawiane z adoracją Najświętszego Sakramentu: sobota  9.00 i 18.00, niedziela 8.30 z  adoracją, 11.00 i 18.00, poniedziałek 9.00 i 18.00).
  1. Nowy numer „Drogi Miłosierdzia” dostępne przy wyjściu z kościoła i  w zakrystii.

Podziękowania

  1. Dziękuję za wszelką życzliwość i pomoc.
  2. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła

Sprzątanie kościoła – termin zostanie uzgodniony indywidualnie

- Marek Zdanowicz

- Barbara Kruszewska

- Mirosław Zdanowicz

- Zofia Okrasińska

- Celina Kotyńska