1. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – w środę (28.10). To również dzień imienin J.E. Abp. Tadeusza Wojdy oraz naszego Pana organisty. Polecajmy dostojnych solenizantów w naszych modlitwach.
  2. 1 listopada będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych, to dzień poświęcony tym, których przykład życia powinniśmy naśladować. W naszej Świątyni posiadamy relikwie: św. Joanny Franciszki de Chantal, św. Andrzeja Boboli, bł. Bolesławy Lament, bł. ks. Michała Sopoćki oraz św. Siostry Faustyny.  W tym dniu z racji na niedzielę Msze św. o godz. 8.30, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 nie odbędzie się procesja na cmentarz, za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.
  3. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Św. o godz. 8.30 i 18.00.
  4. Wypominki w naszej parafii będą odprawiane 2 i 3 listopada o godz. 17.00 w kościele a o godz. 18.00 Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. 1 listopada ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby seminarium w Białymstoku. Ofiary na prace remontowe będą zbierane w niedzielę 8 listopada.

Podziękowania

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w troskę o naszą świątynię i o cmentarz, szczególnie za wczorajsze prace porządkowe na cmentarzu. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Irena Zdanowicz

- Halina Dąbrowska

- Andżelika Faszcza

- Jolanta Zdanowicz

Niech Pan Bóg błogosławi na kolejny tydzień.