8 października – XXVII Niedziela Zwykły

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania.

W tym tygodniu:

  1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, (różaniec prowadzony będzie przez mieszkańców poszczególnych wsi i grupy parafialne, jak w ubiegłym tygodniu). Serdecznie zapraszam.
  2. Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera – 13 października. (piątek).
  3. Dzień Edukacji – 14 października (sobota). Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.
  4. Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe. Wypominki w naszej parafii będą 2 i 3 listopada o godz. 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. w intencji wymienianych w wypominkach.
  5. Kompleksowe porządki na cmentarzu odbędą się w sobotę 21 października, zachęcam i proszę o indywidualne uporządkowania nagrobków naszych bliskich. Natomiast w sobotę 14 października proszę o pomoc w uporządkowaniu kostki brukowej (poukładanie na palety). Zapraszam osoby dyspozycyjne na godz. 8.30.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na prace inwestycyjne indywidualnie oraz na konto parafialne. W następną niedzielę przy wyjściu z kościoła zbierane będą ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku, zwróciło się z prośbą do naszej Parafii o zorganizowanie zbiórki płodów rolnych (ziemniaki, kapusta, marchew itp.). Odbiór darów odbędzie się 18 października.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Justyna Kamieńska

- Janina Adamska

- Jolanta Adamska

- Marzena Adamska

- Józef Adamski