1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.

- w poniedziałek w intencji mieszkańców Pogorzałk.

- we wtorek w intencji mieszkańców Borsukówki.

- w środę w intencji mieszkańców Gniłej i Rybak.

- we czwartek w intencji Rycerstwa Niepokalanej i chóru parafialnego.

- w piątek w intencji dzieci młodzieży z naszej parafii.

( różaniec prowadzony będzie przez mieszkańców poszczególnych wsi). Serdecznie zapraszam.

  1. Wspomnienie św. Faustyny - (Poniedziałek).
  2. W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej w zakrystii.
  4. Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe. Wypominki w naszej parafii będą odprawiane 2 i 3 listopada o godz. 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. w intencji wymienianych w wypominkach.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne.

Ogłoszenia diecezjalne.

  1. Ukazał się październikowy numer „Dróg Miłosierdzia”, który w znacznej części poświęcony jest modlitwie różańcowej. Autorzy artykułów zachęcają, by nosić ze sobą różaniec i odmawiać go przy każdej okazji. Polecamy wywiad z Księdzem Kustoszem Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce na temat aktualnych wydarzeń w Sanktuarium i planów na przyszłość. O katechezie w parafii, w szkole i w domu mówi artykuł inspirowany nowym papieskim Dyrektorium, a w nowej rubryce "Powróćmy do Katechizmu" omówiona jest rola modlitwy w życiu chrześcijanina. W cyklu "Warto wiedzieć" przedstawiony jest artykuł pt. "O Komunii Świętej na rękę".

Zapraszamy do lektury!

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Mirosław Halicki

- Maria Zdanowicz

- Jacek Jackowski

- Wiesława Chilińska