Dziś świętujemy Dożynki w naszej parafii, jako dziękczynienie za plony tego roku oraz dziękujemy Panu Bogu za ludzi, którzy pracują na roli. Uroczysta Msza św. z procesją Eucharystyczną o godz. 11.00.

1. Święto Narodzenia NMP – 8 września (wtorek).

  1. W następną niedzielę o godz. 11.00, dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Spotkania organizacyjne odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 16.00.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 18.30. (Sakrament bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 14 września w czasie Mszy św. o godz. 17.00).
  3. Spotkanie kandydatów na ministranta wraz z rodzicami odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  4. Spowiedź, dzieci i młodzieży oraz rodziców odbędzie się w sobotę od godz. 17.00.
  5. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwości w minionym tygodniu. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne.

Podziękowania parafianom

- serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w ugoszczeniu pielgrzymów idących do Krypna, za pyszne przysmaki oraz napoje. Podziękowanie przekazuję również od pielgrzymów, którzy dziękowali jak i zapewniali o modlitwie za całą naszą parafię.

- gorące podziękowania rodzicom oraz młodzieży za wczorajsze porządkowanie naszej świątyni i otoczenia.