1.  Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00. procesja Eucharystyczna.
  2. 3 lipca – święto św. Tomasza Apostoła.
  3. 7 lipca (piątek) w naszej parafii przypada Roczna Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00, adoracja po Mszy Św. o godz. 9.00 do godz. 11.00 i od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  4. I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 11.00.
  5. 8 lipca – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  6. W lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Dziś zbierane ofiary będą przeznaczone remont schodów przed kościołem.

Ogłoszenie diecezjalne:

- Ukazał się kolejny numer „Dróg Miłosierdzia”. Jego główny temat to "Z Bogiem na wakacjach". Znajdziemy w nim artykuły na temat wartościowego spędzania wolnego czasu; o tym, dlaczego katolik powinien "zabrać Boga ze sobą na wakacje"; podpowiedzi dla rodzin, jak zadbać o relacje podczas urlopu, czy też o tym, jak poprzez piękno przyrody pogłębiać wiarę. Jeden z artykułów, wraz ze świadectwem pod tytułem "Może być inne życie", porusza kwestię wolności od alkoholu. Podczas urlopu i wakacji pomocą w modlitwie mogą być rozważania Ewangelii na wszystkie niedziele lipca i sierpnia. Do poszczególnych egzemplarzy "Dróg Miłosierdzia" dołączona jest przygotowana przez Księży Werbistów z Kleosina bezpłatna książka "Misja ocalania II".

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Magdalena Milewska

- Monika Zdanowicz

- Irena Zdanowicz

- Halina Dąbrowska

- Mirosław Zdanowicz