W ubiegłą niedziele przeżywaliśmy odpust w naszej parafii. Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich zaangażowanych, za przygotowanie tej uroczystości – służbie liturgicznej, chórowi, za dekoracje, przygotowanie posiłku dla zaproszonych gości. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie festynu ,,Wielkanocne Pogorzałki”, organizatorom, sponsorom oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Pogorzałk za pomoc i wsparcie.

Dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią św., dzieci do I komunii przystąpią w niedzielę 22 maja.

W tym tygodniu:

 1. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej Ojczyzny.  Msze św. jak w niedzielę o godz. 8.30, 11.00 i 18.00
 2. I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny osób starszych i chorych od godz. 9.00.
 3. W środę - Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków oraz hutników, pamiętajmy o naszych strażakach w modlitwie.
 4. W sobotę 7 maja o godz. 8.00 z Białegostoku wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, przygotowujemy poczęstunek pielgrzymom. W związku z tym zapraszam na spotkanie radę parafialną oraz przedstawicieli Kół Gospodyń, które odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 19.00 na plebanii.
 5. W następną niedzielę w naszej parafii, podczas Mszy Św. o godz.11.00, będziemy gościć Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej Gminy, którzy będą obchodzić święto ku czci św. Floriana.
 6. Również w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży (klasy 8) przed sakramentem Bierzmowania wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszam.
 7. Nowy numer Drogi Miłosierdzia dostępny przy wyjściu, w zakrystii Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej.
 8. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, serdecznie zapraszam.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i na godz. 15.00 w sobotę (po wyjściu pielgrzymów), zapraszam:

 1. Łucja Bokun
 2. Jolanta Wróbel
 3. Bożena Sokólska
 4. Joanna Żemierowska