Niedziela Miłosierdzia Bożego 

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego (odpust w naszej parafii, z racji dzisiejszego święta możemy uzyskać odpust zupełny). Msze św. będą odprawiane o godz. 8.30 i 11.00. Homilię wygłosi ks. Krzysztof Andryszak, Proboszcz z parafii w Michałowie. Mszy św. o godz. 11.00 będzie przewodniczył ks. Bp. Henryk Ciereszko. Festyn Wielkanocne Pogorzałki rozpocznie się o godz. 12.30. serdecznie zapraszam.
 2. Dziś rozpoczyna się 78. Tydzień Miłosierdzia.
 3. Przed kościołem zbierane są ofiary na Caritas Archidiecezjalną.
 4. W poniedziałek – święto św. Marka Ewangelisty.  
 5. We wtorek – uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
 6. W środę – uroczystość św. Jerzego, głównego patrona Archidiecezji.
 7. W piątek – święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.
 8. Uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej drogi powiatowej w Pogorzałkach odbędzie się w piątek 29.04 (w okolicach kościoła).
 9. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 rozpocznie się nabożeństwo majowe. Po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św. Serdecznie zapraszam.
 10. W sobotę 7.05 z Białegostoku wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, przygotowujemy poczęstunek pielgrzymom. Szczegółowe informacje zostaną podane za tydzień.
 11. 8 maja (niedziela) – w naszej parafii, podczas Mszy Św. o godz.11.00, będziemy gościć Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej Gminy, którzy będą obchodzić święto ku czci św. Floriana.
 12. W niedzielę (8.05) po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży (klasy 8) przed sakramentem Bierzmowania wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszam.
 13. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. W następną niedzielę zbierane ofiary będą przeznaczone na dalsze prace inwestycyjne.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i na godz. 9.00 w sobotę, zapraszam:

 1. Urszule Kamieńską
 2. Barbarę Szczepańską
 3. Edytę Lenczewską
 4. Ewę Winnicką

Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa z pamięcią w modlitwie.