31 Marca – Niedziela Zmartwychwstania

  1. W drugi dzień świąt, Poniedziałek Wielkanocy, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00, ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na KUL i Centrum Pastorano – Katechetyczne .
  2. Uroczystość Wielkanocną obchodzimy przez osiem dni ( oktawa ).
  3. W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Miłosierdzia Bożego - odpust w naszej parafii, Msze św. o godz. 8.30 i 11.00. ( Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 )

- Głowna Msza św. pod przewodnictwem Bpa Henryka Ciereszki zostanie odprawiona o godz. 11.00 z procesją eucharystyczną, w czasie tej Mszy św. Bp Henryk udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Od godz. 13.00 Festyn Wielkanocne Pogorzałki, Bieg dzieci, prezentacja Kół Gospodyń Wiejskich, atrakcje dla dzieci i starszych, Pokaz modeli zdalnie sterowanych (samoloty, samochody) Festyn odbędzie się przy szkole w Pogorzałkach, Serdecznie zapraszam.

4. W następną niedziele ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na potrzeby Caritas archidiecezjalną

5. Bóg zapłać wszystkim zaangażowany w przygotowanie tegorocznych świąt. Dziękuję za pracę przy dekoracji naszej świątyni, ministrantom za oprawę liturgiczną, lektorom, chórowi, strażakom z OSP w Pogorzałkach i  wszystkim którzy włączyli się w adorację przez całą noc.

    Życzę Wszystkim Parafianom i Gościom aby Zmartwychwstały Chrystus nieustannie towarzyszył w Waszej codzienności. Radosnych świąt.