- po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św.

- po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie Wspólnoty Czcicieli Miłosierdzie Bożego.

W tym tygodniu:

 1. 25 marca (piątek) przypada Uroczystość Zwiastowania NMP, Dzień Świętości Życia. W tym dniu Kościół zachęca do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.
 2. W piątek Droga Krzyżowa po Mszy Św., o godz. 18.00.
 3. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 4. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu z koronką do Miłosierdzia Bożego (o godz. 10.30), zakończenie adoracji przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam Wspólnotę Czcicieli Miłosierdzie Bożego i wszystkich chętnych.
 5. Spotkanie Członków Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 (w sali przy kościele), zachęcam również nowe osoby do powiększenia tej wspólnoty.
 6. ,,PACZKA DLA UKRAINY” to akcja pomocy dla Ukrainy, którą prowadzi Ogólnopolska i nasza Archidiecezjalna Caritas, dołączmy się jako Parafia do tej pomocy ofiarując paczki pomocy wg. określonych potrzeb ( szczegółowe informacje na ulotkach oraz na www.pogorzalki.archibial.pl), Paczki można dostarczyć od poniedziałku do piątku, w godz. 16.00-18.00 w naszej parafii. (pomieszczenia za kościołem).
 7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 na plebanii. Serdecznie zapraszam.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 10.00

 1. Marzena Panasiuk
 2. Anna Cylwik
 3. Agnieszka Kochańska
 4. Maria Gumieniak
 5. Emilia Adamska