- Pamiętajmy dziś w modlitwie o zmarłych Proboszczach naszej Parafii ks. Janie Perkowskim w 38 r. i ks. Ryszardzie Kotkowiczu w 14 r. śmierci.

- Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży i rodziców przed bierzmowaniem.

W tym tygodniu:

 1. Jutro przypada 10 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobie i intencjach Ojca św.
 2. 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny z racji niedzieli uroczystość jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca.
 3. W następną niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św. Serdecznie zapraszam.
 4. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00. Drogę Krzyżową poprowadzi Wspólnota Czcicieli Miłosierdzia Bożego z naszej parafii.
 5. Miesięcznik Drogi Miłosierdzia dostępny przy wyjściu z kościoła. Zachęcam do lektury.
 6. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 7. Msza św. z okazji Imienin Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego oraz Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego będzie sprawowana w Archikatedrze białostockiej w sobotę, 18 marca br. o godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Dostojnych Solenizantów.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

 1. Urszula Lewko
 2. Jagoda Łukaszewicz
 3. Justyna Łukaszewicz
 4. Małgorzata Łukaszewicz
 5. Wiesława Wojtkielewicz