- Pamiętajmy dziś w modlitwie o zmarłych Proboszczach naszej Parafii ks. Janie Perkowskim w 37 r. śmierci i ks. Ryszardzie Kotkowiczu w 13 r. śmierci.

- Dziś przypada 9 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobie i intencjach Ojca św.

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie otwarte na temat: ,,Porozmawiajmy o Kościele”. Planujemy w naszej parafii powołać Wspólnotę Czcicieli Miłosierdzie Bożego a także Parafialny Zespół Caritas, serdecznie zapraszam wszystkich chętnych w szerzenie kultu Bożego Miłosierdzia oraz do niesienia pomocy potrzebującym.

  1. 19 marca (sobota) przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  2. W następną niedzielę, po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św. Serdecznie zapraszam.
  3. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek po Mszy Św. o godz. 18.00.
  4. Miesięcznik Drogi Miłosierdzia dostępny przy wyjściu z kościoła.
  5. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe składane indywidualnie i na konto parafialne. Można również składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. Msza św. z okazji Imienin Arcybiskupa Józefa Guzdka Metropolity Białostockiego oraz Arcybiskupa Seniora Edwarda Ozorowskiego będzie sprawowana w Archikatedrze białostockiej w piątek, 18 marca br. o godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Dostojnych Solenizantów.

Dziękuję za sprzątanie kościoła

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

1. Agnieszka Polecka

2. Barbara Cylwik

3. Wioleta Zdanowicz

4. Mariola Urban

5. Karolina Zalewska