- W dniu dzisiejszym oraz w środę popielcową, po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar przed kościołem na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Módlmy się o zaprzestanie ataku na Ukrainę i o pokój na świecie.

W tym tygodniu:

 1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
 2. Narodowy Dzień Pamięci ,,Żołnierzy Wyklętych” – 1 marca.
 3. Pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00, spowiedź od godz. 17.30.
 4. 2 marca – Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte z poświęceniem popiołu i posypaniem głów o godz.: 900 i 1800. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły. Niech będzie to czas pokuty, modlitwy, udziału we Mszach Świętych, Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach, oraz pełnienia uczynków miłosierdzia. Skarbonki Jałmużny Wielkopostnej przy wyjściu z kościoła.
 5. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki po Mszy Św. o godz. 18.00, Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30.
 6. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych 7,8,9 kwietnia, Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.00.
 7. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prace inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary składane indywidualnie oraz na konto parafialne.

Ogłoszenia diecezjalne:

 1. Msza Święta ku czci św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 4 marca br. (piątek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

 1. Magdalena Milewska
 2. Monika Zdanowicz
 3. Irena Zdanowicz
 4. Halina Dąbrowska
 5. Jolanta Zdanowicz