28 stycznia – IV Niedziela Zwykła

Dziś w naszej parafii w czasie Mszy św. o godz. 11.00 gościmy Chór Omni Die z parafii św. Kazimierza z Białegostoku.

W tym tygodniu:

  1. 1. Wspomnienie bł. Bolesławy Lament, dziewicy, 29 stycznia (poniedziałek)
  2. 2. Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera, 31 stycznia (środa).
  3. 3. Święto Ofiarowania Pańskiego 2 Lutego (piątek). W Kościele obchodzony jest dzień Życia Konsekrowanego, módlmy się w int. Sióstr zakonnych i zakonników. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 9.00 i 18.00. jest ro również I piątek miesiąca, odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  4. 4. Wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika 3 lutego i I sobota miesiąca. Poświęcenie świec ku czci św. Błażeja i specjalne błogosławieństwo. Msza św. o godz. 8.00.
  5. 5. W piątek po mszy św. o godz. 18.00 serdecznie zapraszam chętnych do pomocy w rozebraniu świątecznej dekoracji a w sobotę na godz. 9.00 zapraszam mężczyzn z Pogorzałk do pomocy przy wyniesieniu choinek.
  6. 6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przed I Komunią św.
  7. 7. Świece gromnice dostępne są w zakrystii.
  8. 8. Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary do puszki w ubiegłą niedzielę na pomoc w leczeniu Tomka Tołoczko. Zebrana kwota to 8200 zł. Bóg zapłać w imieniu rodziców chłopca i własnym.
  9. 9. Zakończyłem wizytę duszpasterską, serdecznie dziękuje za wspólną modlitwę i rozmowy, za życzliwe przyjęcie i gościnę oraz za organizację osobom towarzyszącym. Bóg zapłać za ofiary składne na rzecz parafii i tradycyjną kolędę.

Ogłoszenie Diecezjalne

- W każdą drugą niedzielę miesiąca, począwszy od 11 lutego o godzinie 13.00 w Starym kościele Farnym przy archikatedrze w Białymstoku będzie celebrowana Msza święta w języku angielskim. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

- Every second Sunday of the month, starting from February 11, at 1.00 p.m., Holy Mass will be celebrated in English in the Old Parish Church next to the cathedral in Białystok. We cordially invite everyone interested.

Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00

- Joanna Prochowicz

- Agata Jaśniewicz

- Agnieszka Bezubik

- Mariola Kraszewska

- Agnieszka Markowska

- Andrzej Grzegorczyk