Rozpoczynamy czas Adwentu i jednocześnie nowy Rok Liturgiczny pod hasłem ,,Wierzę w Kościół Chrystusowy”.

- Adwentowy dzień skupienia w naszej parafii odbędzie się dnia 15 grudnia. Msze św. z możliwością spowiedzi będą odprawione o godz. 9.00 i 18.00.

- Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem.

W tym tygodniu:

  1. Święto św. Andrzeja, Apostoła – środa (30.11).
  2. I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. I piątek miesiąca. Odwiedziny osób starszych i chorych od godz. 9.00. Msza św. o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.30.
  4. Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera i doktora Kościoła – sobota (3.12), jest to również I sobota miesiąca, Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  5. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na Roraty w sobotę o godz. 18.00. Mile widziane lampiony adwentowe.
  6. W następną niedzielę będziemy obchodzić 23 Dzień modlitw i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zbierane ofiary do puszki będą przeznaczone na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  7. Poświęcone Opłatki Wigilijne można nabyć u Pana Tadeusza przy wyjściu z kościoła, są również dostępne świece Caritas, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w zakrystii.
  8. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne. Dzisiejsze ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie.
  9. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w niedzielę 11 grudnia po Mszy św. o godz. 11.00.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00

- Ewelina Zagórska

- Pelagia Popławska

- Elżbieta Jarosz-Dembicka

- Jan Kulesza