W tym tygodniu:

  1. Wspomnienie św. Andrzeja Apostola – 30.11.
  2. W następną niedzielę rozpocznie się Adwent. Msze Św. Roratnie będą odprawiane w środę i sobotę o godz. 18.00, serdecznie zapraszam. Dzieci zachęcam do licznego udziału oraz proszę o wykonanie adwentowych lampionów.
  3. Bardzo proszę o potwierdzenie prenumeraty Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej na następny rok.
  4. Poświęcone opłatki wigilijne będą dostępne od następnej niedzieli u naszego Pana Tadeusza (organisty).
  5. W następną niedzielę o godz. 11.00 pod przewodnictwem Bp. Henryka Ciereszko zostaną uroczyście wprowadzone Relikwie Św. Siostry Faustyny. Serdecznie zapraszam do licznego udziały naszych parafian.
  6. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe.

Ogłoszenie:

  1. Rekolekcje adwentowe nauczycieli i wychowawców odbędą się w dniach 1 – 3 grudnia br. o godz. 18.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Rekolekcje poprowadzi ks. Stanisław Gancarek z Częstochowy, założyciel 130 szkół katolickich i twórca programu wychowawczego. Zapraszamy do uczestnictwa.

Podziękowania

  1. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Wiola Oświecińska

- Róża Sowińska

- Halina Matysiewicz

- Zofia Adamska