1. W dniu jutrzejszym będziemy przeżywać 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękujmy Panu Bogu za wolność i niepodległość. Wspomnijmy w modlitwie Tych wszystkich, co zginęli za naszą Ojczyznę. Msze Św. o godz. 8.30 i 11.00, Po Mszy Św. o godz. 11.00 udamy się w procesji na cmentarz i tam odśpiewamy Hymn naszego Narodu.
  2. Wspomnienie Św. Marcina z Tours (11.11).
  3. Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika (12.11).
  4. Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski (13.11).
  5. Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej (16.11). W związku z tą uroczystością w naszej parafii w dniach 14, 15, 16 listopada będziemy przeżywać Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 11,00 i 18.00 (czwartek, piątek, sobota ). W tych dniach homilie wygłosi rektor AWSD ks. dr Bogdan Skłodowski. W czwartek i piątek, o godz. 9.00 i 18.00 będą obecni kapłani z sąsiednich parafii z posługą spowiedzi.
  6. Uroczystego wprowadzenia Relikwii Św. Faustyny do naszej świątyni dokona 1 grudnia o  godz. 11.00 Bp Henryk Ciereszko.
  7. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na ,,Solidarni z  Kościołem Prześladowanym.

Ogłoszenia diecezjalne.

  1. Stowarzyszenie „Otwarty Dom” Pomoc Polskim Dzieciom na Wschodzie poszukuje rodzin, które przyjęłyby na Święta Bożego Narodzenia polskie dzieci z Litwy. Dzieci przyjadą do Polski 19 grudnia 2019 r., a odjadą 30 grudnia 2019 r. Zebranie rodzin przyjmujących te dzieci odbędzie się dnia 20 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Hallera 8. Informacja o akcji Boże Narodzenie 2019 zostanie również umieszczona na stronie internetowej Stowarzyszenia www.otwartydom.com.pl.
  2. Nowy numer Drogi w zakrystii

Podziękowania

  1. Serdecznie dziękuję naszym parafianom (11 mężczyznom), za  pomoc przy doprowadzeniu kabli pod monitoring na cmentarz.
  2. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła

Sprzątanie kościoła – z racji uroczystości termin zostanie uzgodniony indywidualnie

- Maria Lewko

- Wacław Lewko

- Anna Chodziutko

- Janina Grzegorczyk