1. Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – w poniedziałek. To dzień imienin J.E. Abp. Tadeusza Wojdy oraz naszego Pana organisty. Polecajmy dostojnych solenizantów w naszych modlitwach.
  2. 1 listopada (piątek) będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych, to dzień poświęcony tym, których przykład życia powinniśmy naśladować. W naszej Świątyni posiadamy relikwie: św. Joanny Franciszki de Chantal, św. Andrzeja Boboli, bł. Bolesławy Lament, i bł. ks. Michała Sopoćki a także św. Siostry Faustyny.  W tym dniu Msze Św. o godz. 8.30 i 11.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 udamy się z procesją na cmentarz, gdzie będziemy modlić się o zbawienie naszym bliskim zmarłym. Będzie też możliwość poświęcenia pomników. Nie będzie adoracji od godz. 15.00 i Mszy Św. o godz. 18.00. (w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).
  3. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze Św. o godz. 8.30 i 18.00.
  4. Wypominki w naszej parafii będą odprawiane 2 i 3 listopada o godz. 17.00 w kościele a o godz. 18.00 Msza Św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. 1 listopada będziemy gościć przedstawiciela naszego seminarium, ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby seminarium w Białymstoku. Po Mszach Św. i przy cmentarzu w godz. 8.00 – 15.00 będzie prowadzona kwesta przez członków Rady Duszpasterskiej na monitoring na naszym cmentarzu. ( w związku z licznymi kradzieżami oraz przywożonymi śmieciami spoza cmentarza).
  6. Odwiedziny chorych w I piątek ( 1 listopada) po zakończonej procesji na cmentarz po godz. 13.
  7. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe.

Ogłoszenia diecezjalne.

  1. Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona w niedzielę, 3 listopada br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Podziękowania

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w troskę o naszą świątynię i o cmentarz, szczególnie za wczorajszą prace na cmentarzu. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 10.00)

- Alicja Popławska

- Katarzyna Przybyłek

- Iwona Sokół

- Jadwiga Popławska

Niech Pan Bóg błogosławi na kolejny tydzień.