1. W ubiegłą niedziele przeżywaliśmy odpust w naszej parafii, serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym za przygotowanie tej uroczystości – służbie liturgicznej, chórowi i scholi dziecięco-młodzieżowej, dzieciom, młodzieży i dorosłym za sprzątanie kościoła i otoczenia (czyszczenie i mycie parkanu, grabienie trwaników), osobom zaangażowanym w dekoracje, serdeczne podziękowanie naszym parafiankom za przygotowanie posiłku dla zaproszonych gości.

2. Dziękuje Ochotniczej Straży Pożarnej za zaangażowanie w czasie festynu i wszystkim organizatorom.

3. Rada Parafialna – propozycje

4. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców przed I komunią św. komunia będzie w niedzielę 20 maja.

5. Bierzmowanie uczniów klas III Gimnazjum odbędzie się w Niedziele 10 czerwca o godz. 11.00. Bierzmowania udzieli ks. Abp Senior Edward Ozorowski.

6. Na najbliższą sobotę (21 kwietnia) na godz. 9.00 serdecznie zapraszam mężczyzn z naszej parafii na bigos i może coś jeszcze… – warto zabrać ze sobą piłę spalinową oraz siekierę, przyda się również jakiś ciągnik z przyczepą i podnośnikiem.

7. Następna niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

8. Prasa Katolicka – zachęcam do nabycia Drogi Miłosierdzia, można odebrać Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej.

    Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

    - Leszek Chiliński

    - Bernardyna Bruszewska

    - Agnieszka Dąbrowska

    - Iwona Dąbrowska