W dniu dzisiejszym w naszej parafii, na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć Ochotniczą Straż Pożarną naszej Gminy. Wspólnie będziemy przeżywać uroczystość św. Floriana, po Mszy św. na boisku w Pogorzałkach odbędzie się Festyn Strażacki, na którym przewidziane są liczne atrakcje.

W tym tygodniu:

  1. Dzisiejsza 4 Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna 59. Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Ofiary będą przeznaczone na potrzeby AWSD.
  2. Dziś po Mszy św. O godz. 18.00 odbędzie się pierwsze spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania wraz z rodzicami, serdecznie zapraszam.
  3. Uroczystość Św. Stanisława, Bp., M, Głównego Patrona Polski w tym roku przypada w poniedziałek (9 maja), są to również imieniny Abpa Seniora Stanisława.
  4. Święto św. Macieja, Apostoła – 14.05.
  5. I Komunia Św. dzieci naszej parafii odbędzie się w niedzielę 22 maja o godz. 11.00. spowiedź dzieci i rodziców w sobotę 21 od godz. 17.00.
  6. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, serdecznie zapraszam.
  7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie wspólnoty Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam również nowe osoby.

Podziękowania

Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym za ugoszczenie pielgrzymów, za produkty i przepyszne posiłki, Kołom Gospodyń, paniom za posługę w kuchni i na placu kościelnym, panom za obsługę kuchni polowej. Wato czynić dobro.

Sprzątanie kościoła

Generalne sprzątanie kościoła przed I Komunią odbędzie się w sobotę o godz. 9.00 zapraszam rodziców.