- Dzisiejsza 4 Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna 60. Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Ofiary będą przeznaczone na potrzeby Seminarium w Białymstoku.

- Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie wspólnoty Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam również nowe osoby.

W tym tygodniu:

  1. Wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła – 2 maja, wtorek.
  2. 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej Ojczyzny.  Msze św. jak w niedzielę o godz. 8.30, 11.00 i 18.00. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się przyjęcie nowych członków do Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty.
  3. W czwartek - Wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków oraz hutników, pamiętajmy o naszych strażakach w modlitwie.
  4. I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny osób starszych i chorych od godz. 9.00. I niedziela miesiąca Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00.
  5. Wspomnienie św. Apostołów Filipa i Jakuba – 6 maja, sobota.
  6. W sobotę 6 maja o godz. 8.00 z Białegostoku wyruszy Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, ponownie chcemy ugościć pielgrzymów ok. godz. 13.00 przy naszym kościele. W związku z tym zapraszam na spotkanie radę parafialną oraz przedstawicieli Kół Gospodyń, które odbędzie się 2 maja (wtorek) o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszam również każdego, kto chciałby włączyć się w organizację przyjęcia pielgrzymów.
  7. I Komunia Św. dzieci naszej parafii odbędzie się w niedzielę 14 maja o godz. 11.00. spowiedź dzieci i rodziców w sobotę 13 maja o godz. 17.00.
  8. Nabożeństwo Majowe codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, w każdą niedzielę i 3 maja po Mszy o godz. 8.30, serdecznie zapraszam.
  9. W niedzielę 21 maja, po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania, zapraszam uczniów z klas 8 wraz z rodzicami.
  10. Nowy numer Drogi Miłosierdzia dostępny przy wyjściu, w zakrystii Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej.

Sprzątanie kościoła – sobota godz. 9.00.

- Marta Zdanowicz

- Iwona Misierewicz

- Renata Ilczuk

- Zofia Karczewska