W tym tygodniu:

 1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.

Modlitwę różańcową chciejmy ofiarować i intencji mieszkańców naszej parafii w następujące dni:

- poniedziałek w intencji mieszkańców Pogorzałk.

- wtorek w intencji mieszkańców Borsukówki i Rybak.

- środa w intencji mieszkańców Gniłej.

- czwartek w intencji Rycerstwa Niepokalanej i chóru parafialnego.

- w piątek w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii.

( różaniec prowadzony będzie przez mieszkańców poszczególnych wsi). Serdecznie zapraszam.

 1. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu - (poniedziałek).
 2. Wspomnienie św. Faustyny - (wtorek).
 3. We wtorek na godz. 19.00 serdecznie zapraszam na spotkanie członków rady parafialnej.
 4. Wspomnienie NMP Różańcowej – (czwartek), jest to także I czwartek miesiąca.
 5. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 6. Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej dostępny w zakrystii.
 7. Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe. Wypominki w naszej parafii będą odprawiane 2 i 3 listopada o godz. 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. w intencji wymienianych w wypominkach. Proszę o wyraźne zaznaczenie konkretnego dnia.
 8. Bóg zapłać za składane ofiary na prace remontowe indywidualnie oraz na konto parafialne.

Ogłoszenia diecezjalne.

 1. Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza do wzięcia udziału w kampanii charytatywnej „Torba Samarytanka” prowadzonej na rzecz osób ubogich i najbardziej potrzebujących. Można wziąć ze stolika przy wyjściu specjalną torbę i wypełnienie jej produktami spożywczymi o długim terminie przydatności. Wypełnioną torbę proszę zwrócić do Parafii do następnej niedzieli. Za każdy gest dobrej woli składam serdeczne: Bóg zapłać!
 2. Białostocki Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń” wyruszy w niedzielę 10 października o godz. 13.30 sprzed białostockiej Archikatedry. Przed marszem zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin o godz. 12.30 w Archikatedrze. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym Marszu wszystkich, którym na sercu leży dobro polskich rodzin, a w sposób szczególny ojców, aby na wzór św. Józefa zawsze odpowiedzialnie i odważnie troszczyli się o powierzonych ich opiece bliskich.
 3. Ukazał się nowy numer "Dróg Miłosierdzia" poświęcony modlitwie różańcowej. Do każdego egzemplarza dołączony jest kalendarz na rok 2022, przygotowany przez Księży Werbistów. Dostępny na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Ewa Kitlas

- Ryszard Śliwowski

- Anna Dobrzyńska

- Piotr Ignatowski

- Łukasz Bednarczyk