1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy Św. o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
  2. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (Poniedziałek).
  3. Wspomnienie św. Jana XXIII, Papieża (Piątek).
  4. W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Dostępny jest nowy numer Drogi Miłosierdzia oraz Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej w zakrystii.
  6. Na stole przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki wypominkowe. Wypominki w naszej parafii będą odprawiane 2 i 3 listopada o godz. 17.00 a o godz. 18.00 Msza św. w intencji wymienianych w wypominkach.
  7. W następną Niedzielę wybory Parlamentarne (zachęcam do głosowania). Nasza Gmina organizuje dowóz do punktów wyborczych, informacje będą umieszczone na tablicach ogłoszeniowych w poszczególnych miejscowościach.

Ogłoszenia diecezjalne.

  1. Duszpasterstwo Związków Niesakramentalnych zaprasza do kościoła Ducha Świętego w Białymstoku na spotkanie, różaniec i Mszę św. w niedzielę 13 października o godz. 17.00. Spotkanie w bibliotece, modlitwa w kościele. Spotkania odbywają się w II niedzielę miesiąca: o godz. 17.00 spotkanie w bibliotece, o godz. 18.00 niedzielna Eucharystia w kościele.

Sprzątanie kościoła (sobota godz. 9.00)

- Urszula Lebiedzińska

- Ewelina Zagórska

- Anna Polińska

- Pelagia Popławska